Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

TJ SZTM ROB Liberec Radioklub OK1KLC: OK1JBX, OK1FJX, OK1FTI, OK1NAT, exOK1VHS, OK1UKD

Krajský přebor 12.4. 80m Rynoltice

Výsledková listina    
  Mistrovství Libereckého kraje v pásmu 80M klasická trať 12.4.2014  
M12 3,3 km   
TX body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3 SČO
1 Patrik Mádr ELB0302     148:26 2 1
M14 3,3 km   
TX body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3 SČO
1 Matěj Leitkep ETE0003     72:50 3 1
D20,35 7,6 km   
TX body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5 SČO
1 Blanka Janoušková ELB7352     86:12 5 3
2 Iveta Machová ETE6551     97:29 5 2
3 Hana Freibergová ETE8151     118:10 5 1
M20 7,6 km   
TX body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5 SČO
1 Jan  Baxa ELB8402     65:05 5 5
2 Jiří Rudinský FPA8105     66:35 5 4
3 Vojta  Kysela ELB8104     67:08 5 3
4 Michal  Klíž ETE7501     78:15 5 2
5 Jan  Šatra ELB8310     149:25 5 1
M40,50 7,6 km   
TX body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5 SČO
1 Jindra Borůvka FCS5601 OK1MNW   84:10 5 6
2 Jiří  Suchý ETE6101 OK1WAY   85:55 5 5
3 Jaromír Baxa ELB5501 OK1JBX   91:46 5 4
4 Ota Samsony ETE6601     102:07 5 3
5 Josef Petr ELB6301     125:48 4 2
6 Stanislav Jelínek ELB6202     134:28 3 1
Výsledková listina    
  Mistrovství Libereckého kraje ve foxoringu 12.4.2014    
M12    
TX body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5 SČO
1 Patrik Mádr ELB0302     28:18 5 1
M14    
TX body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5 SČO
1 Matěj Leitkep ETE0003     27:04 5 1
D20 1,5 km   
TX body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5 SČO
1 Iveta Machová ETE6551     18:27 5 3
2 Blanka Janoušková ELB7352     19:48 5 2
3 Hana Freibergová ETE8151     21:08 5 1
M20 1,5 km   
TX body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5 SČO
1 Jan  Baxa ELB8402     13:44 5 5
2 Vojta  Kysela ELB8104     17:14 5 4
3 Jan  Šatra ELB8310     18:21 5 3
4 Jiří Rudinský FPA8105     19:38 5 2
5 Michal  Klíž ETE7501     23:21 5 1
M40,50 1,5 km   
TX body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5 SČO
1 Jindra Borůvka FCS5601 OK1MNW   17:07 5 4
2 Stanislav Jelínek ELB6202     30:38 5 3
3 Josef Petr ELB6301     33:33 5 2
4 Ota Samsony ETE6601     37:57 5 1