Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

TJ SZTM ROB Liberec Radioklub OK1KLC: OK1JBX, OK1FJX, OK1FTI, OK1NAT, exOK1VHS, OK1UKD

Výsledky Krajský přebor Heřmanice 7.9.

Výsledková listina - Result list  
               
  Druh soutěže:   Mistrovská soutěž 2. stupně    
      započítaná do žebříčku Severočeské ligy  
  Datum, místo konání: 7.9.2013, Mařenice, Jablonné v Podj.  
  Centrum závodu: Mařenice        
  Mapa:   Selbaba 1:10 000, A3      
  Organizační výbor: Hlavní rozhodčí: Baxa Jaromír, R2  
      Rozhodčí startu a cíle Baxa Jaromír sn., R2  
      Stavitel trati: Baxa Jaromír sn., R2  
        sprint: Baxa Jan, R2  
               
  Pořadatel:   SZTM ROB Liberec      
               
               
  Průběh soutěže: Limit: 150 minut      
  2M krátká trať kat MD12   2 TX      
    kat.M14-19   4 TX      
    kat MD20-50 5 TX      
               
  80M sprint kat MD12-50 5 TX      
               
  Závěr: Mistrovská soutěž II.stupně úspěšně proběhla a může být uznána jako soutěž II.stupně
    Nebyl podán žádný protest a nebyl hlášen žádný úraz.  
  V Liberci 7.9.2013          
             
               
  Mistrovství Libereckého kraje v pásmu 2M krátká trať 7.9.2013    
                   
D12      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2   SČO
1 Alžběta Sobotová AFK     58:23 1   1
M14      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,5   SČO
1 Josef Paul ETE9902     94:42 4   4
2 Tomáš David ELB0004     75:29 3   3
3 Matěj Lajtkep ETE0003     78:24 3   2
4 Dalibor Matoušek ELB9902     58:33 1   1
M16      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,5   SČO
1 Slavomír Pešula ELB9806     95:31 3   1
D20,35,50 3,6 km     
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5   SČO
1 Pavla Machová ETE8752     78:04 5   5
2 Iveta  Machová ETE6551     83:28 5   4
3 Jana Sobotová AFK8256     92:13 5   3
4 Martina Matoušková AFK6952     87:18 4   2
5 Hana Freibergová AFK6952     118:32 3   1
M20 3,6 km     
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5   SČO
1 Jan  Baxa ELB8402     46:37 5   4
2 Jaromír  Baxa ELB8201     53:38 5   3
3 Jan  Šatra ELB8310     107:53 5   2
4 Michal  Martin ELB8702 OK1NAT   141:35 5   1
M40,50 3,6 km     
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5   SČO
1 Radim  Halíř AFK7001     69:49 5   2
2 Stanislav Jelínek ELB6202     108:53 3   1
                 
   
                 
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
           
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
  Mistrovství Libereckého kraje v pásmu 80M sprint 7.9.2013      
                   
D12      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3   SČO
1 Alžběta Sobotová AFK     31:24 3   1
M14      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5   SČO
1 Tomáš David ELB0004     15:46 5   4
2 Josef Paul ETE9902     16:29 5   3
3 Dalibor Matoušek ELB9902     17:56 5   2
4 Matěj Lajtkep ETE0003     22:38 5   1
M16      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5   SČO
1 Slavomír Pešula ELB9806     14:49 5   1
D20,35,50 3,6 km     
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5   SČO
1 Iveta  Machová ETE6551     15:41 5   4
2 Jana Sobotová AFK8256     16:01 5   3
3 Pavla Machová ETE8752     18:05 5   5
4 Martina Matoušková AFK6952     35:03 5   2
5 Hana Freibergová AFK6952     35:13 5   1
M20      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5   SČO
1 Michal  Martin ELB8702 OK1NAT   11:21 5   3
2 Jaromír  Baxa ELB8201     13:18 5   2
3 Jan  Šatra ELB8310     26:33 5   1
M40,50      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4,5   SČO
1 Stanislav Jelínek ELB6202     11:22 5   3
2 Jaromír  Baxa ELB5501     15:37 5   2
3 Radim  Halíř AFK7001     18:51 5   1