Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

TJ SZTM ROB Liberec Radioklub OK1KLC: OK1JBX, OK1FJX, OK1FTI, OK1NAT, exOK1VHS, OK1UKD

Výsledky krajského přeboru Bedřichovka 2M a sprint 80M

 

Výsledková listina      
  Mistrovství Libereckého kraje v pásmu 2M krátká trať 6.10.2012    
                   
M12      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3   SČO
1 Matěj Lajtkep ETE0003     70:25 3   1
M14,16      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4   SČO
1 Dalibor Bakala ELB9601     50:42 4   5
2 Jakub Petříček ELB9802     76:49 4   4
3 Tomáš David ELB0004     92:30 3   3
3 Tomáš Petříček ELB9803     102:14 3   2
4 Jan Jeřábek ELB9703     107:14 3   1
M20,40,50      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 2,3,4,5   SČO
1 Jan  Baxa ELB8402     48:33 4   5
2 Jaromír Baxa ELB8201     53:05 4   4
3 Jan Klajl ELB6902     73:38 4   3
4 Michal  Martin ELB8702 OK1NAT   78:24 4   2
5 Stanislav Jelínek ELB6202     78:30 4   1
D20,35,50      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,5   SČO
1 Iveta Machová ETE6551     53:39 4   5
2 Pavla Machová ETE8752     70:33 4   4
3 Jana Sobotová AFK8256     75:01 4   3
4 Hana Freibergová ETE8151     88:25 4   2
5 Jana  Drápková AFK6151     94:05 4   1

 

Výsledková listina      
  Mistrovství Libereckého kraje v pásmu 80M sprint 6.10.2012      
                   
M12      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4   SČO
1 Matěj Lajtkep ETE0003     28:21 3   1
M14,16      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4   SČO
1 Dalibor Bakala ELB9601     9:50 4   4
2 Tomáš David ELB0004     14:57 4   3
3 Jakub Petříček ELB9802     16:13 4   2
4 Tomáš Petříček ELB9803     21:33 4   1
M20,40,50      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4   SČO
1 Jaromír Baxa ELB8201     9:53 4   4
2 Michal  Martin ELB8702 OK1NAT   10:49 4   3
3 Jan  Baxa ELB8402     10:51 4   2
5 Stanislav Jelínek ELB6202     12:02 4   1
D20,35,50      
TX   body
Pořadí Jméno Příjmení Index Prefix SI Čas 1,2,3,4   SČO
1 Pavla Machová ETE8752     14:31 4   4
2 Iveta Machová ETE6551     18:11 4   3
3 Jana Sobotová AFK8256     28:04 4   2
4 Jana  Drápková AFK6151     30:25 4   3
5 Hana Freibergová ETE8151     60:49 3   1