Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

TJ SZTM ROB Liberec Radioklub OK1KLC: OK1JBX, OK1FJX, OK1FTI, OK1NAT, exOK1VHS, OK1UKD

Výsledky Místní přebor 80M Lidové Sady

Občanské sdružení SZTM ROB Liberec, Česká 500, 463 12 Liberec 25                                                                                         

OS registrováno u MV  -  II./s-08/1-31596/97-R                                                                                        

                                                                                             

                                   Výsledková listina                                                      

                                   Mistrovská soutěž III. stupně                                                 

                                   MÍSTNÍ PŘEBOR 2014 - pásmo 80M                                                        

                                                                                             

Druh soutěže: mistrovská soutěž III. stupně                                                                                       

Místo konání: Liberec Lidové sady                                                                                        

Datum konání: 11.1.2014                                                                                          

Pořadatel: SZTM ROB Liberec                                                                                            

Hlavní rozhodčí: Jaromír Baxa, st.                                                                                         

Stavba tratí: Jaromír Baxa, st.                                                                                    

Mapa: Větrníček, 1:7 500                                                                                         

Pásmo: 80 M                                                                                    

Limit: 150 min.                                                                                  

                                                                                             

            Kategorie M12, trať 3,75 km, TX 5 + 2OB     TX       TX                  

            1.         Klajl Petr         ELB0301         87:09   5          2                     

            2.         Klajl Jan          ELB0501         87:19   5          2                     

            3.         David Ondřej   ELB0303         113:39 5          2                     

                                                                                             

            Kategorie M14, trať 3,75 km, TX 5 + 2 OB    TX       OB                 

            1.         David Tomáš   ELB0004         60:50   5          2          OB2,4,5,2,1,3,OB1   

                                                                                             

            Kategorie M16, trať 3,75 km, TX 5 + 2OB      TX       TX                  

            1.         Petříček Tomáš ELB9803         61:56   5          2          OB1,1,3,4,2,OB2,5   

            2.         Petříček Jakub   ELB9802         66:49   5          2                     

            3.         Pešula Slavomír ELB9806         93:09   5          2                     

            4.         Drapák Marek    ELB9902         94:47   5          2                     

                                                                                             

            Kategorie D14, trať 3,0 km, TX 4 + 2OB                   TX       TX                  

            1.         Drapáková Miriam       ELB0151         100:12 4          2                     

            2.         Tužilová Tereza            příchozí            62:20   4          1                     

                                                                                             

            Kategorie M20, trať 3,75 km, 5 TX + 2 OB    TX       TX                  

            1.         Baxa Jaromír    ELB8201         42:54   5          5                     

                                                                                             

            Kategorie M40,50, trať 3,75 km, 5 TX + 2 OB     TX       TX                  

            1.         Klajl Jan                    ELB6902         67:09   5          2                     

            2.         Jelínek Stanislav       ELB6202         79:10   5          2                     

            3.         David Radek             ELB7205         93:39   5          2                     

            4.         Petr Josef                  ELB6301         116:58 5          2                     

            5.         Dolejš Marek             ELB7203         40:45   2          1