Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

TJ SZTM ROB Liberec Radioklub OK1KLC: OK1JBX, OK1FJX, OK1FTI, OK1NAT, exOK1VHS, OK1UKD

Výsledky místního přeboru 12.3. Lidové Sady 80m

                Výsledková listina                                                         

                Mistrovská soutěž III. stupně                                                  

                MÍSTNÍ PŘEBOR 2016 - pásmo 80M                                                      

                                                                             

Druh soutěže: mistrovská soutěž III. stupně                     

Místo konání: Liberec Lidové sady                                         

Datum konání: 12.3.2016                                                           

Pořadatel: SZTM ROB Liberec a DDM Větrník                   

Hlavní rozhodčí: Jaromír Baxa, st.                                           

Stavba tratí: Jaromír Baxa, st.                                   

Mapa: Liďáky  1:12 500                                                

Pásmo: 80 M                                                   

Limit: 120 min.                                                

 

 

                                                                             

Kategorie M14, trať 3,2 km, TX 3 + 2 OB                TX           OB

1.            David Ondřej     ELB0303               84:47     3             2

MP         Klajl Petr             ELB0301               83:02     5             2

                                                                             

Kategorie M20, trať 4,6 km, TX 5 + 2OB TX           OB

1.            Baxa Jaromír      ELB8201               55:50     5             2

                                                                             

Kategorie D20, trať 4,6 km, TX 5 + 2OB  TX           OB

1.            Matoušková Martina     AFK6952              98:58     5             2

2.            Štrymplová Radka           ELB6451               119:45   5             2

                                                                             

Kategorie M40,50, trať 4,6 km, 5 TX + 2 OB          TX           OB

1.            David Radek      ELB7205               64:52     5             2

2.            Petr Josef           ELB6302               71:43     5             2

3.            Halíř Radim         AFK7001              72:00     5             2

4.            Vosmík MiroslavFTU6902            79:36     5             2

5.            Klajl Jan               ELB6902               83:02     5             2

6.            Jelínek StanislavELB6202              83:48     5             2