Obsah této stránky je plně přístupný jakýmkoli prohlížečem. Nejlépe však vypadá v prohlížeči respektujícím platné standardy HTML a CSS. Váš prohlížeč tyto standardy nerespektuje a proto vám doporučujeme jeho upgrade.

TJ SZTM ROB Liberec Radioklub OK1KLC: OK1JBX, OK1FJX, OK1FTI, OK1NAT, exOK1VHS, OK1UKD

Výsledky místního přeboru 19.3. Vesec 2m

Výsledková listina                                                                         

Mistrovská soutěž III. stupně                                                                  

MÍSTNÍ PŘEBOR 2016 - pásmo 2M                                                                        

                                                                                                                            

Druh soutěže: mistrovská soutěž III. stupně                                                                                                                   

Místo konání: Liberec Vesec                                                                                                                   

Datum konání: 19.3.2016                                                                                                                          

Pořadatel: SZTM ROB Liberec a DDM Větrník                                                                                                                 

Hlavní rozhodčí: Jaromír Baxa, sn.                                                                                                                        

Stavba tratí: Jaromír Baxa, sn.                                                                                                                

Mapa: Císařák, 1:10 000                                                                                                                            

Pásmo: 2 M                                                                                                                    

Limit: 150 min.                                                                                                               

                                                                                                                            

Kategorie M14, trať 3,3 km, TX 3 + 2OB                                TX           OB                        

1.            David Ondřej                     ELB0303               86:43     2             1             3,4,2OB                5,86km

                                                                                                                            

Kategorie M20, trať 6,3 km, TX 5 + 2OB                                TX                                         

1.            Baxa Jan                              ELB8402               109:36   5             2                            

PL           Šatra Jan                             ELB8201               165:40   3             1             3,4,5,2OB           

                                                                                                                            

Kategorie D20,35,50, trať 6,6 km, TX 4 + 2OB                      TX                                         

1.            Matoušková Martina     AFK6952              118:05   3             2             2,3,4,1OB,2OB 

2.            Štrymplová Radka           ELB6451               145:32   3             2             2,3,4,1OB,2OB 

MP         Davidová Pavla                 ELB7205               142:35   5             2                            

                                                                                                                            

Kategorie M40,50, trať 6,6 km, 5 TX + 2 OB          TX                                         

1.            David Radek      ELB7205               142:35   5             2                             11,5km

2.            Klajl Jan               ELB6902               112:30   4             1             1,2,3,4,2OB

PL           Halíř Radim         AFK7001              172:07   5             2